Wakacje kończą się już za chwilę. Pogoda się zepsuła. Można usiąść i narzekać. Ale nie ma! Nie dam Wam. Mam w zanadrzu jeszcze trzy niezbędne do życia suplementy diety, więc chętnie się podzielę. Suplementy są oczywiście żółte, bo jakżeby inaczej. Wzmacniają, uodparniają i odmóżdżają. Warto więc sobie zaaplikować odpowiednią dawkę.

Razem z Audioblog.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs.  Najpierw trzeba trochę pogłówkować, a jak już nagroda zostanie przyznana, to można ubrać się w koszulkę i zażyć odpowiednią dawkę „tabletki”, a błogi spokój Was ogarnie i niekończące się szczęście. Uśmiech przyklejony do twarzy gwarantowany!

Gotowi?

Tak się prezentuje regulamin konkursu:

  1. Organizatorami konkursu są: autorka bloga „Kura pazurem” oraz właścicielka aplikacji Audio-blog.pl
  2. Każdy uczestnik konkursu powinien napisać tekst (w dowolnej formie, podpisany pseudonimem) na temat: „Jak, Twoim zdaniem, powinien wyglądać idealny blog?”. Tekst nie powinien mieć więcej niż 1000 znaków. Przesłać go należy na adres: anna.a72@wp.pl lub biuro@audioexpress.pl
  3. Konkurs trwa od 23 do 30 sierpnia 2014 roku.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi 01 września 2014 r. do godziny 10.00 (na blogu „Kura pazurem” i na stronie Audioexpress.pl).
  5. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni w ciągu 7 dni podać adres, na jaki ma zostać wysłana nagroda (wysyłamy tylko na terenie Polski). Brak adresu spowoduje brak nagrody. :twisted:
  6. W skład jury wchodzą: Kura i Lunka 1969.
  7. Jury wyłoni trzy najlepsze prace. Od (bardzo subiektywnej) decyzji jury nie przysługuje odwołanie.
  8. Nagrody ufundowane przez organizatorki: „Żółta tabletka” Anny Sakowicz (znanej jako Kura) oraz koszulka z logo Audioexpress.pl.

Kura dołoży jeszcze gadżecik niespodziankę i oczywiście podpisze swym pazurem książki.

 

A tak pięknie prezentują się nagrody:

konkurs 004

Natomiast tak pięknie prezentuje się koszulka na Kurze, ale jest wielce prawdopodobne, że na człowieku może wyglądać lepiej. I od razu zaznaczam, że koszulkę może wdziać na siebie człowiek płci dowolnej. No, a co do działania „Żółtej tabletki”, to sami widzicie, włosy na głowie lekko skręca.

sopot 031

PS  Koszulkę osobiście przetestowałam w warunkach „kulturowych”, bo byłam w niej na dwóch spotkaniach autorskich, o czym napiszę w poniedziałek, a potem oddałam się dzikiemu szaleństwu na plaży. Koszulka cała. Wytrzymała napięcie, słońce, piasek i morską wodę. Śmiało można powiedzieć, że testowana na zwierzętach domowych i testy przeszła pomyślnie.