Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką „Szeptów dzieciństwa”. W dodatku miałam je w dłoni szybciej niż mój wydawca. Moja radość eksplodowała, być może więc słyszeliście jakiś niezidentyfikowany wybuch. To ja. Na szczęście żyję. Mogę więc zgodnie z obietnicą ogłosić konkurs. A przyjemność jeszcze większa, bo nagrody atrakcyjne. Oprócz mojej książki można wygrać gadżety przydatne dla każdego książkoholika. Ufundował je sklep Książka w Mieście, któremu serdecznie dziękuję. Pewnie wrócę do nich, bo takiej zakładki czy torby sobie nie odmówię.

A teraz uwaga, uwaga, uwaga! Następuje konkurs:

 1. Organizatorką konkursu jestem ja – Kura Pazurem – i moje zdanie jest tu niepodważalne, jedyne i sprawiedliwe (choć sprawiedliwości nie ma, to w moim kurniku na ten czas na pewno zagości).
 2. Fundatorzy nagród: znów ja (oczywiście razem z wydawnictwem Szara Godzina) i sklep internetowy Książka w Mieście (do wygrania: książka „Szepty dzieciństwa”, torba bawełniana, zakładka ze zwierzakiem, zakładka papierowa). Oto one:nagrody 002
 3. Konkurs trwa od dziś, tj. od 24. 06. 2015 r. do 28. 06. 2015 r. do godziny 12.00 (w południe).
 4. Aby wziąć udział w konkursie można polubić mój fanpage „Kura pazurem” (ale musu nie ma, ale byłoby miło). :-D
 5. Za to obowiązkowo trzeba wymienić trzy słowa, które szepcze do Was dzieciństwo. Trzy. Tylko trzy. Aby jednak trochę zadanie utrudnić, podaję zakazane wyrazy (żeby nie było zbyt banalnie i żebyście pogłówkowali): miłość, rodzice, rodzeństwo, beztroska, szkoła, mama, tata, babcia, dziadek, wszystkie inne są dozwolone. Swoje trzy skojarzone z dzieciństwem słowa należy umieścić w komentarzu pod tym postem (i tylko tutaj, jedno zgłoszenie). Jeżeli zdarzy się tak, że kilka osób poda te same skojarzenia, zwrócimy uwagę na to, kto opublikował je jako pierwszy. Oczywiście mogą powtarzać się pojedyncze wyrazy już opublikowane, ale w innym sąsiedztwie.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.06.2015 r. w dniu oficjalnej premiery książki.
 7. Zostaną wytypowane 3 osoby. Otrzymają równorzędne nagrody.
 8. W jury zasiadam ja i Mężuś. Każdy z nas wybierze komentarz, który mu się spodoba/zaintryguje/wzruszy/rozśmieszy itp. Trzecia osoba zostanie wylosowana spośród pozostałych. Niech los też ma coś do powiedzenia.
 9. Werdykt jest niepodważalny. :twisted:
 10. Nagrody wyślę od razu w poniedziałek po ogłoszeniu wyników (oczywiście po otrzymaniu od Was adresu do wysyłki na mój mejl: anna.a72@wp.pl).
 11. Nagrody wysyłam tylko na terenie naszego pięknego kraju.

 

A jeżeli komuś się nie poszczęści, a bardzo chciałby jednak wygrać, to informuję, że na Facebooku na stronie „Książka zamiast kwiatka” jest również konkurs, w którym można wygrać „Szepty dzieciństwa” (konkurs trwa do 7 lipca).

Do tego czasu (do 29.06.) na blogu nie będą się pojawiały nowe posty, by nie przykryć tego konkursowego. Mam nadzieję, że powalczycie jak lwy.

 

A teraz kochani zwierać poślady, rozruszać paluchy i do klikania!