Kochani, pewnie trudno uwierzyć, ale Święta tuż, tuż. Z tej okazji składam Wam najserdeczniejsze życzenia! Róbcie to, na co macie ochotę. Obżerajcie się do woli, leniuchujcie do bólu kręgosłupa, śmiejcie się od ucha do ucha i zróbcie tyle głupich rzeczy, ile tylko macie ochotę! merry-christmas-227915_960_720A gdy ujrzycie pierwszą gwiazdkę, pomyślcie o tym, co najbardziej cenicie w swoim życiu. Bo życie, choć czasami kopie bezlitośnie w zadek, to piękne jest jak nic i trzeba się z niego cieszyć. Wiem, że to banały, bo w takich dniach trudno poza nie wyjść, ale pamiętajcie, banały zawsze się w życiu sprawdzają! Zawsze! A więc co? Zdrowych, wesołych, rodzinnych, pachnących piernikiem i pomarańczami, magicznych, ciepłych Świąt Wam życzę! Resztę pożyczę Wam na Nowy Rok. Teraz tyle wystarczy. Odrobinę umiaru trzeba zachować.

A teraz wyłączać internety, wieszać ostatnie łańcuchy na choinkę, dobić karpia, dolepić pierogów i zagotować barszczu! Bo święta nas zastaną w wirtualnym świecie!

 

PS  Dziękuję za wszystkie kartki świąteczne!!! Babcia nie mogła wyjść z podziwu, że mamy taką dużą rodzinę. Trzydzieści dwie naliczyłam, a podobno jeszcze idą!

Dziękuję. Świąteczne buziaki!