I w końcu nadeszła chwila, na którą czekałam ja, moja rodzina i czytelnicy. Jest już „To się da!”. To znaczy jest u mnie w domu, bo w księgarniach pojawi się za kilka dni. Drugiego lutego jest premiera handlowa u dystrybutora. No, ale to już drobiazgi. Ważne, że książkę mogłam wziąć w pazury, obwąchać, przekartkować i cieszyć się jak głupek. Podskakiwaniom nie było końca. Kiedy kurier zapukał do drzwi, o mało go nie wycałowałam, bo już wiedziałam, co jest w paczce. Naklejka z nazwą dystrybutora wskazywała jednoznacznie na książki. Nawet Nutusiowi udzieliła się radość i z tej okazji byczył się w naszej sypialni.

A muszę Wam zdradzić, że książka jest dopieszczona, pięknie wydana, aż chce się ją wziąć w dłonie.

I tak jak obiecałam, jest konkurs! Czyli można wygrać książkę, zanim ona fizycznie pojawi się w księgarni. To dopiero magia!

A jak konkurs, to musi być regulamin:

1. Organizatorką konkursu jestem ja razem z moim wydawcą (Szara Godzina).

2. Do wygrania jest:

- I miejsce: „Złodziejka marzeń” (wydanie poprawione), „To się da!” i szklane serduszko (dokładnie takie same pojawia się w powieści);

Inagroda

- II miejsce: „To się da!” i szklany słonik;

nagroda druga

- III miejsce: „To się da!” i zakładka do książki.

nagroda trzecia

3. Konkurs trwa od 01 lutego do 05 lutego 2016 roku.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 08 lutego 2016 roku do godziny 8.00.

5. Zadanie konkursowe polega na tym, by w komentarzu pod tym postem (dokładnie taki sam post konkursowy znajdzie się na moich obu blogach: kuradomowa.blogujaca.pl lub anna-sakowicz.blog.pl) napisać jedno zdanie zawierające optymistyczną myśl. Może to być cytat (wtedy należy zaznaczyć autora) albo samodzielnie wymyślona sentencja. Warunek, że musi być optymistyczne przesłanie. Nie można jednak cytować tytułu mojej powieści „To się da!”.

6. Każdy może zgłosić się tylko jeden raz (na tym blogu lub drugim)!

7. Można polubić mój fanpejdż oraz stronę autorską (niestety nie umiałam tego podlinkować, ale na jednym i drugim blogu znajdziecie ikonki Facebooka).

8. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.

9. W jury zasiadają: ja, Mężuś i Jajo. Decyzja jurorów jest niepodważalna.

10. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni w ciągu 7 dniu skontaktować się ze mną (anna.a72@wp.pl), aby podać adres do wysyłki nagród.

wszystkie nagrody

 

Uff! Chyba wszystko. Brzmi poważnie, ale ma to być zabawa. Zapraszam więc do udziału i do udostępniania postu. Czym więcej osób, tym lepiej.