Wczoraj miała miejsce premiera „Żółtej tabletki plus”. Pewnie zejdzie jeszcze z tydzień lub dwa, zanim książka trafi fizycznie do księgarń. Ja niestety jej jeszcze nie widziałam, więc taka premiera dla mnie to żadne święto. Nie ma namacalnego dowodu mojej pracy.

Post dodaję rano, ale być może książki dotrą do mnie dzisiaj po południu i będę mogła wreszcie zacząć się cieszyć z nowego woluminu. Zapewne wrzucę wtedy zdjęcie.

A jak jest nowa książka, to musi być konkurs. Mam do rozdania trzy egzemplarze, z dedykacją oczywiście. Co trzeba zrobić?

  1. Konkurs trwa od 2 do 5 czerwca 2017 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 czerwca.
  2. W komentarzach pod postem należy wyrazić chęć wygrania książki. Spośród nich wytypuję na chybił-trafił trzy osoby.
  3. Można oczywiście polubić mój fanpejdż, ale musu nie ma.
  4. Książkę wysyłam na terenie Polski, ale mogę też wysłać do kraju europejskiego.
  5. Fundatorami nagród jestem ja oraz wydawca Szara Godzina.

Zapraszam!

 

Przy okazji dodam, że spoglądam na moje statystyki, zbliżamy się do pięciu milionów! Z tej okazji będzie święto, feta, fajerwerki i nagrody. Już główkuję, bo przecież taka liczba robi wrażenie.

Niedługo też będzie można posłuchać wywiadu ze mną w Radiu Plus (ogólnopolskim). Audycja ma być w którąś niedzielę koło 20.00, ale nie znam jeszcze dokładnego terminu. Dam znać, kiedy to będzie. Przyznam, że rozmowa była dla mnie wzruszająca, trochę mi się głos łamał i może wybiłam się z rytmu, bywało, że brakowało słów. Ech… Niby pewne rzeczy wydarzyły się tak dawno temu, a jednak wciąż potrafią ścisnąć gardło.