I stuknęło 5 000 000! Czas na konkurs. Nagrody zgromadziłam. Nie wiem, czy Wam się spodobają, ale chciałabym, żeby nawiązywały do mojej twórczości i kojarzyły się z pozytywną energią.

Niektórzy z Was są ze mną od samego początku, obserwowali, jak zmieniał się blog i sposób mojego pisania. Różnie bywało, ale myślę, że ogólnie wrażenia są pozytywne. To już kawał czasu. W październiku minie pięć lat, odkąd tu jestem. Znamy się już więc prawie jak łyse konie (albo kury). Najcenniejsze w blogowaniu jest to, że część z Was udało mi się poznać w realu, z niektórymi zaprzyjaźnić. To najcenniejsza wartość dodana mojej decyzji sprzed lat.

Chciałabym oczywiście każdemu z Was coś podarować z okazji święta mojego bloga, ale wiadomo, jak jest, nie da się. Mam więc pomysł na zabawę – konkurs, w którym wyłonimy (ja z moim mężem, bez którego nie byłoby tego wszystkiego) troje zwycięzców.

Nagrody prezentuję na zdjęciach:

I nagroda – torba, niebieska koszulka (rozmiar L, damska), 3 dowolnie wybrane moje powieści, „Żółta tabletka plus”, audiobook „Niedomówienia”, krówki;

Nagroda4

II nagroda – torba, czarna koszulka (rozmiar L, unisex), 2 dowolnie wybrane moje powieści, „Żółta tabletka plus”, audiobook „To się da!”, krówki;

Nagroda2

III nagroda – szklany słonik na szczęście, 1 dowolnie wybrana moja powieść, „Żółta tabletka plus”, audiobook „Już nie uciekam”.

nagroda3

Oczywiście wszystkie książki będą z dedykacją, jeżeli będziecie mieć takie życzenie.

Torby prezentują się następująco. Przyznam, że zaskoczyło mnie, jak porządnie są wykonane. Myślę, że będziecie zadowoleni.

torba

Zasady zabawy:

  1. Konkurs trwa od 12 czerwca do 15 czerwca 2017 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 czerwca do godziny dwunastej.
  2. Zadanie konkursowe jest do wyboru. Możecie:

- Pod postem konkursowym w komentarzu napisać, który mój post podobał się Wam najbardziej i dlaczego. Jestem niezmiernie ciekawa, co zrobiło na Was największe wrażenie. Proszę też, byście w komentarzu podlinkowali ten post, łatwiej będzie mi przypomnieć sobie, co naskrobałam. Wnioski na pewno wyciągnę.

 

ALBO:

 

- Na mój adres: anna.a72@wp możecie przesłać zdjęcie, które w jakiś sposób związane będzie z moim blogiem (nie z książkami!). To mogą być kury, ale niekoniecznie. Czekam na ciekawe zdjęcia. Oczywiście możecie robić fotomontaże.

Przesyłajcie tylko te zdjęcia, których jesteście autorami. Opublikuję je po zakończeniu konkursu na blogu albo na FB, a więc biorąc udział w zabawie, wyrażacie zgodę na ich publikację.

 

Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski. A decyzja jury jest niepodważalna i ostateczna.

Serdecznie zapraszam!