Współpraca

Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę, nie krępuj się i pisz. Zaznaczam tylko, że moje CV jest na tyle bogate, że raczej nie potrzebuję pracy za referencje i uścisk dłoni pracodawcy. No, chyba że jesteś z jakiegoś portalu czy czasopisma literackiego, wtedy możemy negocjować. Telewizja i radio też niech się nie krępują.

Dobra reklama jest dźwignią handlu, więc na pewno masz świadomość, że banerków nikt nie lubi i nikt w nie nie klika (no, chyba że niechcący). Ale tekst sponsorowany może być całkiem dobrym pomysłem. Mogę również przetestować różne produkty i usługi, chętnie za wykonane zlecenie skorzystam z usług salonu piękności, masażu, fryzjera itp. Wiadomo, żadna kobieta nie ma tego wystarczająco dużo. A i autem się przejadę, kiedy będzie taka potrzeba, sprzęt elektroniczny sprawdzę, poczytam książki. Normalnie człowiek orkiestra. ;-)

Zapraszam do współpracy.

Mój adres:

anna.a72@wp.pl

Mam doświadczenie jako redaktor, korektor, dziennikarz, bloger. Mogę napisać przemówienie okolicznościowe, niebanalne życzenia z okazji jubileuszu, felieton, recenzję, tekst reklamujący jakiś produkt, opowiadanie, dokonać redakcji i korekty dowolnego tekstu itp.

Za usługę mogę wystawić rachunek.

A jakby kto chciał mnie po prostu sponsorować, żebym w zaciszu domowego ciepełka mogła pisać, pisać i pisać, to też niech się nie krępuje. :lol:

 • #1 napisane przez ~WszyscyKlikamy.pl
  około 3 lata temu

  Cześć,

  bardzo podoba nam się Twój blog, z tego powodu postanowiliśmy do Ciebie napisać. Jesteśmy zespołem osób pragnących pomagać potrzebującym dzieciom, niepełnosprawnym i zwierzętom, ale by to robić, potrzebujemy pomocy. Postanowiliśmy stworzyć portal, na którym ludzie klikają i zbierają punkty. Za każdy punkt sponsorzy przekażą pieniądze na wybrany cel charytatywny. Co więcej, za zebrane punkty klikający mogą obniżać ceny produktów i usług na naszej stronie. Czyż to nie proste? Proste, wspaniałe i oszczędne, ale żeby się ziściło potrzebujemy, aby ludzie o wielkich sercach dowiedzieli się o tej inicjatywie i pomogli nam działać w imię dobra.

  Z tego powodu mamy do Ciebie wielką prośbę, abyś umieściła na swoim blogu grafikę, którą przesyłamy w załączniku i może napisała o nas parę zdań?:) W zamian proponujemy umieszczenie linka do Twojego internetowego pamiętnika na naszej stronie WszyscyKlikamy.pl ! Co Ty na to?;)

  Pozdrawiamy serdecznie

  Zespół WszyscyKlikamy.pl

 • #2 napisane przez ~Małgorzata
  około 1 lat temu

  Witaj, Anno, czy byłabyś zainteresowana publikowaniem (odpłatnie) na Twoim blogu recenzji filmowych? Jestem teraz bez pracy, a jak piszesz, ten stan nie był Ci kiedyś obcy, więc na pewno go rozumiesz. Nie jestem zawodowym krytykiem, ale interesuję się kinem i chętnie mogę dzielić się swoimi spostrzeżeniami o filmach. Wiem, że moje teksty są dobre, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i językowym (to nie jest moja opinia), więc „obróbki” raczej nie potrzebują. Nie piszę więcej, bo gdybyś nie była propozycją zainteresowana, to po cóż wchodzić w szczegóły. Ale jeśli tak, to chętnie prześlę Ci przykładową recenzję i przedstawię, jak całe przedsięwzięcie widzę. Pozdrawiam, Małgorzata

  • #3 napisane przez anna
   około 1 lat temu

   Witaj. Niestety nie jestem zainteresowana. Po pierwsze to nie jest blog recenzencki, a po drugie zamieszczam tylko swoje teksty (bo sprawia mi to przyjemność). Może załóż swój blog i tam publikuj recenzje? Tak chyba najprościej.
   Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Brak trackbacków.